Luka Viduka
Predsjednik

Rođen 2001. godine u Zagrebu gdje završava osnovnu i srednju školu. Trenutno je student Pravnog fakulteta u Zagrebu.

Voli debatu od 2016. godine. U sklopu Hrvatskog debatnog društva sudjeluje u različitim projektima, na domaćim i međunarodnim turnirima, a 2018. godine sudjelovao je i u organizaciji i provedbi WSDC-a (World Schools Debating Championship). Položio je za sudca u WS formatu. U svoju obranu kaže kako voli „dobar“ razgovor. U slobodno vrijeme igra odbojku ili se bavi fitnesom. Na ideju o Udruzi došao je zbog Projekta "Scientia" kojeg odrađuje u sklopu akademske godine 2022./2023. Smatra kako mu je ta ideja postajala sve privlačnija kako je sve više razmišljao o njoj iz razloga što postoji toliko tema o kojima mladi ljudi trebaju znati više kako bi društveno bili aktivniji i osvješteniji, a samim time danas-sutra će im to pomoći da se afirmiraju u poslovnom svijetu. U svom naumu pronašao je istomišljenike i ideja je postala stvarnost!