Igor Ciganović, mag. ing. mech.
Potpredsjednik

Asistent na Fakultetu strojarstva i brodogradnje u Zagrebu.

Tijekom studija pokazao je velik interes za područje numeričke mehanike i računalnih simulacija  u kojima se putem izbornih kolegija, završnog i diplomskog rada te industrijskih praksi dodatno usavršava. Veliki je ljubitelj rada na studentskim natjecanjima i projektima. Zajedno s grupom studenata FER-a, TVZ-a, FSB-a sudjelovao je na međunarodnom studentskom natjecanju “Hyperloop” pod pokroviteljstvom SpaceX-a. Njihov je tim ostvario veliki uspjeh plasiravši se u polufinale. Za rad pod nazivom „Projektiranje i dizajniranje konceptualnog prijevoznog sredstva Hyperloop“ u sklopu istoimenog natjecanja dobitnik je Rektorove nagrade u akademskoj godini 2018./2019. Pored navedenog, sudjelovao je i na projektu “Industry talks” čiji je cilj popularizacija hrvatske proizvodne industrije. Za rad pod nazivom "Popularizacija važnosti industrijske proizvodnje u Hrvatskoj kroz Industry Talks podcast”, u sklopu istoimenog projekta, dobitnik je i Rektorove nagrade u akademskoj godini 2021./2022. U udrugu Lumen učlanio se jer je prepoznao spremnost mladih ljudi koji žele pomoći drugima svoje dobe da im olakšaju svakodnevne probleme u procesu odrastanja. Slobodno vrijeme voli provoditi uz dobru knjigu, družeći se s prijateljima i u teretani. Trenutno radi kao asistent na Fakultetu strojarstva i brodogradnje gdje je upisao i doktorski studij.